برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

بازی هایی شبیه به امانگ آس

‌ ‌ وقتی بازی امانگ آس به موفقیت ناگهانی دست پیدا کرد،‌ همان اتفاقی رخ داد که برای بسیاری از بازی‌های موفق پیش می‌آید و نمونه‌های مختلفی بر اساس گیم‌پلی و حتی طراحی ظاهری این بازی منتشر شدند. در این مطلب به سراغ بازی‌هایی رفتیم که اساس گیم‌پلی آن‌ها شبیه به امانگ آس است.توجه داشته باشید که تمام بازی‌های موجود در این لیست آنلاین هستند.

🔺بازی Suspects: Mystery Mansion‏

این بازی یکی از بهترین بازی‌هایی است که در سبک مافیایی و شبیه به امانگ آس ساخته شده. این بازی داستان مهمان‌کشی است زیرا کل بازی در یک عمارت اتفاق می‌افتد که شما با تعدادی مهمان دیگر با یک قاتل در آن گیر افتاده‌اید.

در حقیقت این بازی در برخی از بخش‌ها حتی از بازی امانگ آس هم بهتر عمل کرده. علاوه بر اینکه طراحی بصری و کیفیت گرافیک بهتر از بازی اصلی است، سیستم امتیازدهی، امکان گفتگوی صوتی داخل بازی، لیست دوستان، مودهای مختلف و ایونت‌های مختلف هم وجود دارند که بازی را یک قدم جلوتر می‌برند.

🔺 بازی Murder us

این بازی به شما اجازه می‌دهد که در گروه‌های شش تا بیست‌ نفره بازی را تجربه کنید. با خلاقیتی که سازندگان بازی به خرج داده‌اند، تجربه‌ای که این بازی فراهم کرده به بازی مافیا نزدیک‌تر است زیرا علاوه بر قاتل و خدمه کشتی دو نقش دیگر هم در بازی وجود دارد.

کاراگاه طرف خدمه است، به جمع کردن سرنخ کمک می‌کند و رای او دو برابر بقیه تاثیر دارد. هم‌دست هم که از اسمش مشخص است طرف قاتل است و باید در پاک کردن آثار قتل و مخفی کردن اجساد کمک کند.

🔺 بازی Town of Salem

با توجه به اینکه بازی Town of Salem پیش از امانگ آس منتشر شده قطعا از این بازی الهام نگرفته است و حتی ممکن است که خودش یکی از منابع الهام سازندگان امانگ آس باشد. با این حال یکی از بهترین بازی‌های این ژانر است و نمی‌شد از آن چشم‌پوشی کنیم.

این بازی که به شما اجازه می‌دهد در گروه‌های هفت تا پانزده نفره تجربه‌اش کنید، نقش‌های بسیار متنوع‌تری دارد و یکی از نزدیک‌ترین گیم‌پلی‌ها به چیزی است که امروزه به عنوان مافیا می‌شناسیم.

‌‌

🔺بازی Betrayal.io

اساس گیم‌پلی بازی Betrayal.io هم با بقیه یکسان است. شما در یک گروه قرار می‌گیرید که شش تا دوازده عضو دارد و یکی از این اعضا خائن است. در این بازی هم دو نقش اضافی وجود دارند؛ کلانتر که با جمع کردن شواهد و انجام تسک‌ها به خدمه کمک می‌کند و دلقک که باید کاری کند که خدمه به او شک کنند و حواسشان از قاتل اصلی پرت شود.

‌‌

#بازی #گیم #بازی_موبایل

ads
  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه نوشته
0